Stopka

Medsteps AG
Dorfplatz 6
6330 Cham
Switzerland

Chairman: Rolf Scherrer

Trade register:
Handelsregister des Kantons Zug
CH-170-3.036.487-0

Value Added Tax Identification Number:
CHE-282.606.173 MWST

Contact:
Telephone: 0041 55246 6263
Telefax: 0041 55246 6264
E-Mail: impressum@medsteps.ch

Opracowanie i oprogramowanie

infomax®Gesellschaft für Multimedia-Kommunikation mbH

Prawa autorskie

Publikacje na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Artykuły stron trzecich zostały właściwie oznaczone. Powielanie, przetwarzanie i jakakolwiek forma użytkowania poza ograniczeniami praw autorskich będą wymagać pisemnej zgody dr Muehlbergera lub odnośnego autora. Przesyłanie i kopiowanie tej witryny jest dozwolone do użytku prywatnego, niehandlowego.

Odpowiedzialność za treści

Dokładamy wszelkich starań, aby aktualizować informacje na naszych stronach internetowych, ale nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za przedstawiane treści. Zgodnie z § 7 par. 1 TMG (niemiecka ustawa o telemediach), prawo ogranicza naszą odpowiedzialność jako usługodawcy do własnych treści na stronach internetowych. Zgodnie z § 8-10 TMG, nie jesteśmy odpowiedzialni za monitorowanie informacji stron trzecich przedstawionych lub przechowywanych na naszej witrynie internetowej. Jednak zobowiązujemy się do bezzwłocznego usuwania wszelkich treści, gdy tylko zorientujemy się, że są one niezgodne z prawem. W takim wypadku odpowiedzialność ponosimy od momentu, gdy zdamy sobie sprawę z danego naruszenia.

Odpowiedzialność za linki

Nasza witryna zawiera linki do witryn internetowych stron trzecich. Nie mamy żadnego wpływu na informacje zawarte na tych witrynach i nie gwarantujemy, że nie zawierają one błędów. Za treści na witrynach stron trzecich odpowiedzialność ponoszą ich właściciele/usługodawcy. W momencie połączenia tych witryn linkami z naszą stroną internetową nie znaleźliśmy JAKICHKOLWIEK PODSTAW do podejrzenia naruszenia prawa. Jednak zobowiązujemy się do bezzwłocznego usunięcia linku, gdy tylko zorientujemy się, że wystąpiło naruszenie prawa.

Ochrona danych

Należy mieć świadomość, że przesyłanie danych w formie maila czy przez Internet, wiąże się z nieodłącznym ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ całkowite zabezpieczenie danych przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich jest niemożliwe. Tym niemniej, z zastrzeżeniem tego ograniczenia, będziemy chronić Państwa dane. W szczególności, informacje osobowe będą przesyłane przez Internet tylko wtedy, jeśli nie narusza to praw osób trzecich, chyba że dana osoba wyraziła wcześniej na to zgodę uwzględniając wszelkie ryzyko w zakresie bezpieczeństwa. W związku z tym nie będziemy – jako podmiot prowadzący witrynę internetową – odpowiadać za jakiekolwiek szkody poniesione w wyniku takiego ryzyka dla bezpieczeństwa ani za wszelkie działania w tym zakresie lub zaniechania z naszej strony. Nie wyrażamy zgody na korzystanie przez strony trzecie z jakichkolwiek dostępnych danych kontaktowych w celu wysyłania niezamówionych reklam. Jako podmiot prowadzący witrynę internetową zastrzegamy sobie prawo do wejścia na drogę prawną w razie niezamawianego mailingu czy przesyłania spamu i podobnych materiałów reklamowych.